Потърсете в сайта

График За предаване на изборните книжа и материали на секционните избирателни комисии

Дата на публикуване: 02.04.2021 12:24

 

График
За предаване  на  изборните книжа и материали  на  секционните избирателни комисии

 

 

№ секция

Населено място

Място на гласуване

Час за

машина

 

 

Отговорник

Час за изборни книжа

Отговорник

Автомобил, шофьор

171300001

Карлово

СУ "Хр.Проданов"

11,45

Георги Нончев

13,50

 

 

 

Евгения

Христова

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

„Форд Транзит“   

 № РВ 9164 КХ

Иван Ямалийски 

 

 

 

 

 

 

171300002

Карлово

СУ "Хр.Проданов"

11,45

Георги Нончев

13,25

171300003

Карлово

СУ "Хр.Проданов"

11,45

Георги Нончев

13,05

171300004

Карлово

СУ "Хр.Проданов"

11,45

Георги Нончев

12,45

171300005

Карлово

ПГ"Евл.иХр.Георгиеви"

11,30

Христо Тахчиев

12,20

171300006

Карлово

ПГ"Евл.иХр.Георгиеви"

11,30

Христо Тахчиев

12,00

171300007

Карлово

ПГ"Евл.иХр.Георгиеви"

11,30

Христо Тахчиев

11,40

171300008

Карлово

Читалище  " ет. 2

11,15

Петър Костадинов

11,10

171300009

Карлово

Читалище  " кам. зала

10,10

Петър Костадинов

10,45

171300010

Карлово

Читалище   кам. зала

10,10

Петър Костадинов

10,25

171300011

Карлово

Читалище "В.Левски" ет. 1

10,10

Петър Костадинов

10,00

171300076

Карлово

МБАЛ

 

 

14,15

 

 

 

 

 

 

 

 

171300012

Карлово

Синдикален дом

10,00

Рачо Иванов

9,35

 

 

Васка

Стефанова

 

 

 

 

 

 

 

Опел Виваро 

№ РВ 4718 РК

Тодор Ганев

 

 

 

 

171300014

Карлово

ОУ "Райно Попович"

09,45

Даниел Юнаков

10,05

171300015

Карлово

ОУ "Райно Попович"

09,45

Даниел Юнаков

10,25

171300016

Карлово

ОУ "Райно Попович"

09,45

Даниел Юнаков

10,45

171300017

Карлово

ПГЖТ"Хр.Смирненски"

09,30

Лъчезар Лазаров

11,10

171300018

Карлово

ПГЖТ"Хр.Смирненски"

09,30

Лъчезар Лазаров

11,30

171300019

Карлово

ПГЖТ"Хр.Смирненски"

09,30

Лъчезар Лазаров

11,50

171300020

Карлово

ПГЖТ"Хр.Смирненски"

09,30

Лъчезар Лазаров

12,10

171300031

Карлово

Кв.Сушица - кметство

09,00

Денислав Топалов

09,00

 

 

 

 

 

 

 

 

171300013

Карлово

СУ "В. Левски" -начален

9,25

Рачо Иванов

10,40

 

 

 

Пепа Бончева

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

„Фолксваген пасат“

    № РВ 1000 КА

 

   Цветан Филчев

 

 

 

 

171300021

Карлово

СУ "Васил Левски"

10,50

Иван Цветков

11,05

171300022

Карлово

СУ "Васил Левски"

10,50

Иван Цветков

11,25

171300023

Карлово

СУ "Васил Левски"

10,50

Иван Цветков

11,45

171300024

Карлово

СУ "Васил Левски"

10,50

Иван Цветков

12,05

171300025

Карлово

СУ "Васил Левски"

10,50

Иван Цветков

12,25

171300026

Карлово

Обреден дом

10,30

Рачо Иванов

10,15

171300027

Карлово

Клуб 14-та ж.п.секция

9,20

Рачо Иванов

09,30

171300028

Карлово

Клуб 14-та ж.п.секция

9,20

Рачо Иванов

09,50

171300029

Карлово

ОУ " Кирил и Методий"

11,00

Денислав Топалов

12,55

171300030

Карлово

ОУ " Кирил и Методий"

11,00

Денислав Топалов

13,15

 

 

 

 

 

171300052

Московец

Клуб

 

 

10,30

 

 

Ана  Вълева

 

 

 

 

 

„Сеат Инка”   

рег. № РВ 0659 АР

Атанас Стоянов

 

 

 

171300053

Богдан

Пенсионерски клуб

10,30

Николай Бургов

11,00

171300062

Иганово

Зала в читалището

11,00

Божидар Юнаков

11,30

171300063

Певците

Кметство

11,00

Асен Млечков

12,00

171300064

Кърнаре

Търговски дом

11,25

Божидар Юнаков

12,30

171300065

Столетово

Народно читалище

12,00

Асен Млечков

13,00

171300066

Слатина

Клуб

12,20

Асен Млечков

13,30

 

 

 

 

 

 

 

 

171300067

Христо Даново

Клуб

11,40

Георги Макавеев

11,30

 

 

Диана

Семкова

 

 

 

 

 

 

“Рено Канго”  

рег. №  РВ 1532 РТ

Иван Георгиев

Дръндев

 

 

 

 

171300068

Христо Даново

Кметство

11,40

Георги Макавеев

11,55

171300069

Розино

Читалище "Звездица"

12,50

Живко Иванов

12,30

171300070

Розино

ОУ "Христо Г. Данов"

12,40

Живко Иванов

12,55

171300071

Розино

сграда на кметството

12,30

Живко Иванов

13,40

171300072

Розино

Клуб на пенсионера

12,30

Живко Иванов

14,05

171300073

Розино

ОУ "Христо Г. Данов"

12,50

Живко Иванов

13,15

171300074

Клисура

ОУ "Христо Г. Данов"

12,20

Георги Макавеев

14,30

171300075

Клисура

ОУ "Христо Г. Данов"

12,20

Георги Макавеев

14,50

 

 

171300036

Баня

Младежки дом

11,45

Георги Боюклиев

12,55

 

Весела

Сотирова

 

 

 

 

 

„Рено Канго”,   

рег. № РВ 4596 КН 

 

Дончо Николов Николов

 

 

171300037

Баня

Младежки дом

11,45

Георги Боюклиев

13,15

171300038

Баня

ОУ "Неофит Рилски"

11,30

Георги Боюклиев

13,40

171300039

Баня

ОУ "Неофит Рилски"

11,30

Георги Боюклиев

14,00

171300077

Баня

Санаториум

 

 

12,30

171300040

Бегунци

Ритуална зала

12,05

Иван Юнаков

12,00

171300042

Пролом

Читалище

 

 

11,30

 

 

 

 

 

 

 

 

171300032

Соколица

Читалище

13,00

Иван Юнаков

13,50

 

 

Павлена

Станева

 

 

 

 

 

“Опел вектра” 

РВ 1000 ВР

Иван Димитров 

Камбуров

 

171300033

Марино поле

Кметство

 

 

13,25

171300034

Ведраре

Кметство  -  ет. 2

12,30

Денислав Топалов

13,00

171300035

Ведраре

Кметство  -  ет. 2

12,30

Денислав Топалов

12,40

171300043

Горни Домлян

Пенсионерски клуб

12,20

Иван Юнаков

12,15

171300044

Домлян

Пенсионерски клуб

 

 

11,40

171300045

Мраченик

Кметство

 

 

11,00

 

 

 

 

 

 

 

 

171300041

Куртово

Кметство

 

 

12,30

 

 

Стела

Воронова

 

 

 

 

 

„“Шкода Октавия

рег. № РВ 9242 КС

Христо

Червенаков

 

171300046

Васил Левски

Пенсионерски клуб

13,15

Деница Ангелиева

13,10

171300047

Васил Левски

Читалище

13,25

Деница Ангелиева

13,35

171300048

Калофер

Туристическа спалня

13,55

Росица Коритска

14,10

171300049

Калофер

Читалище "Хр. Ботев"

14,15

Росица Коритска

14,25

171300050

Калофер

ПГ "Иванка Ботева"

14,25

Росица Коритска

14,50

171300051

Калофер

ПГ "Иванка Ботева"

14,25

Росица Коритска

15,10

 

 

 

 

 

 

 

 

171300054

Каравелово

Ритуална зала

10,10

Николай Бургов

12,10

 

 

Надка

Каравасилева

 

 

 

 

 

 

“КИА”, № РВ 3618 РК

Александър

Георгиев

 

 

 

171300055

Каравелово

Читалище

10,10

Николай Бургов

12,35

171300056

Климент

Пенсионерски клуб

9,45

Николай Бургов

11,10,

171300057

Климент

Читалище

9,45

Николай Бургов

11,35,

171300058

Войнягово

Кметство

8,45

Красимира Кукова

10,20

171300059

Войнягово

Пенсионерски клуб

8,45

Красимира Кукова

10,45

171300060

Дъбене

Читалище

9,10

Красимира Кукова

09,30

171300061

Дъбене

ОУ "Даскал Лило Николов"

9,20

Красимира Кукова

09,50

 

ЧЛЕНОВЕТЕ  НА  ПОДВИЖНИТЕ  СЕКЦИОННИ ИЗБИРАТЕЛНИ  КОМИСИИ ( № 78,79 и 80 )  ДА БЪДАТ  В  12,30 ч.  В  ЗАЛА  „ВАСИЛ  КАРАИВАНОВ“  НА ОБЩИНА  КАРЛОВО .