ВРЪЧВАНЕ НАГРАДИТЕ ОТ КОНКУРСА ЗА КОЛАЖ И ПЛАКАТ НА ТЕМА „СПИН” , ОРГАНИЗИРАН ОТ МКБППМН – КАРЛОВО ПО ПОВОД 1 ДЕКЕМВРИ
На 30.11.2018 г. в навечерието на деня , в който се отбелязва Световния ден за борба със СПИН, МКБППМН връчи наградите на победителите в конкурса за плакат и колаж на тема „СПИН”. Комисия в състав : Мариана Александрова – художник - приложник, Пенка Иванова – художник, Атанас Сеизов – художник, Оцени творбите и присъди награди в двата жанра. В зала „Васил Караиванов” на община Карлово, председателят на МКБППМН и зам.-кмет на общината г-н Антон Минев обяви победителите и им благодари за участието.
В конкурса взеха участие 55 ученика от 7 училища от община Карлово:
СУ „Васил Левски” – Карлово
СУ „Христо Проданов” – Карлово
ОУ „Св.св. Кирил и Методий” – Карлово
ОУ „Св.св. Кирил и Методий” – с. Ведраре
ПГ”Бр. Евлогий и Христо Георгиеви” –Карлово
ПГИ „Тодор Влайков” – гр. Клисура
ПГЖПТ „Христо Смирненски” – Карлово
Те получиха плакет и награди от МКБППМН. Ето и наградените:
І МЯСТО КОЛАЖ –
1.Стефани Бойкова,
2.Надежда Кръстева,
3.Десислава Тотева –
ХІ б кл. – СУ „Васил Левски” – Карлово
ІІ МЯСТО КОЛАЖ-
1.Виктория Маринова,
2.Мартина Дочева,
3.Николия Мачева,
4.Нина Килиджийска,
5.Рея Трифонова –
VІІ а клас на ОУ „Св.св. Кирил и Методий” – Карлово
ІІІ МЯСТО КОЛАЖ
- Милена Генчева
5 кл. СУ „Христо Проданов” – Карлово
І МЯСТО ПЛАКАТ
- Дебора Петкова
- Калина Маврудиева
ІХ а кл. – СУ „Васил Левски” – Карлово
ІІ МЯСТО ПЛАКАТ
- Виктория Дочева
- Габриела Начева
- Даниел Радойнов
- Николай Кирилов
- Рени Иванова
- Росен Генчев
VІІІ в кл. – СУ „Христо Проданов” – Карлово
ІІІ МЯСТО ПЛАКАТ
- Паула Узунова
VІІІ а кл. – ПГЖПТ” Христо Смирненски” – Карлово
СПЕЦИАЛНА НАГРАДА НА ЖУРИТО
1. Светла Стефанова – Ха кл.
2. Теодора Пръмова – ХІІ а кл.
3. Мартин Ненов – ХІІ а кл.
ПГЖПТ „Христо Смирненски” – Карлово
ПООЩРИТЕЛНИ НАГРАДИ
І ПООЩРИТЕЛНА НАГРАДА
- Дарина Христова – VІ кл.
- Емилия Костова – VІ кл.
- Ивелина Мутафчийска – VІ кл
- Невелина Неделчева – VІ кл.
- Ангелина Донкова – VІІ кл.
- Светослава Ангелова – VІІ кл.
ОУ „Св.св. Кирил и Методий” – с. Ведраре
ІІ ПООЩРИТЕЛНА НАГРАДА
- Рени Иванова
VІІІ в кл. – СУ „Христо Проданов” – Карлово
ІІІ ПООЩРИТЕЛНА НАГРАДА
1. Джансу Хаджи
2. Нергюн Чалъкова
3. Найлян Чалъмова
4. Айсу Ходжова
Х кл. – ПГИ „Тодор Влайков” – гр. Клисура
Всички участници в конкурса получиха грамоти. Нека посланието, което отправиха, да не бъде за един ден, защото отговорността е наша.