Потърсете в сайта
Старинно Карлово
Енергиина ефективност
Харесва ли Ви новата визия на сайта на община Карлово?
Новини
ВРЪЧВАНЕ НАГРАДИТЕ ОТ КОНКУРСА ЗА КОЛАЖ И ПЛАКАТ НА ТЕМА „СПИН” , ОРГАНИЗИРАН ОТ МКБППМН – КАРЛОВО ПО ПОВОД 1 ДЕКЕМВРИ
03.12.2018
 

    На 30.11.2018 г. в навечерието на деня , в който се отбелязва Световния ден за борба със СПИН, МКБППМН връчи наградите на победителите в конкурса за плакат и колаж на тема „СПИН”. Комисия в състав : Мариана Александрова – художник - приложник, Пенка Иванова – художник, Атанас Сеизов – художник, Оцени творбите и  присъди награди в двата жанра. В зала „Васил Караиванов” на община Карлово, председателят на МКБППМН и зам.-кмет на общината  г-н Антон Минев обяви победителите и им благодари за участието.
     В конкурса взеха участие 55 ученика от  7 училища от община Карлово:
СУ „Васил Левски” – Карлово
СУ „Христо Проданов” – Карлово
ОУ „Св.св. Кирил и Методий” – Карлово
ОУ „Св.св. Кирил и Методий” – с. Ведраре
ПГ”Бр. Евлогий и Христо Георгиеви” –Карлово
ПГИ „Тодор Влайков” – гр. Клисура
ПГЖПТ „Христо Смирненски” – Карлово

Те получиха плакет и награди от МКБППМН. Ето и  наградените:
І МЯСТО КОЛАЖ
1.Стефани Бойкова,
2.Надежда Кръстева,
3.Десислава Тотева –

ХІ б кл. – СУ „Васил Левски” – Карлово

 ІІ МЯСТО КОЛАЖ-
1.Виктория Маринова,
2.Мартина Дочева,
3.Николия Мачева,
4.Нина Килиджийска,
5.Рея Трифонова –

VІІ а клас на ОУ „Св.св. Кирил и Методий” – Карлово

 ІІІ МЯСТО КОЛАЖ 

  1. Милена Генчева 

5 кл.  СУ „Христо Проданов” – Карлово

 І МЯСТО ПЛАКАТ

  1. Дебора Петкова
  2. Калина Маврудиева

ІХ а кл. – СУ „Васил Левски” – Карлово

 ІІ МЯСТО ПЛАКАТ

  1. Виктория Дочева
  2. Габриела Начева
  3. Даниел Радойнов
  4. Николай Кирилов
  5. Рени Иванова
  6. Росен Генчев

VІІІ в кл. – СУ „Христо Проданов” – Карлово

 ІІІ МЯСТО ПЛАКАТ

  1. Паула Узунова

VІІІ а кл. – ПГЖПТ” Христо Смирненски” – Карлово

 СПЕЦИАЛНА НАГРАДА НА ЖУРИТО
1. Светла Стефанова – Ха кл.
2. Теодора Пръмова – ХІІ а кл.
3. Мартин Ненов – ХІІ а кл.

ПГЖПТ „Христо Смирненски” – Карлово

 ПООЩРИТЕЛНИ НАГРАДИ

 І ПООЩРИТЕЛНА НАГРАДА

  1. Дарина Христова – VІ кл.
  2. Емилия Костова – VІ кл.
  3. Ивелина Мутафчийска – VІ кл
  4. Невелина Неделчева – VІ кл.
  5. Ангелина Донкова – VІІ кл.
  6. Светослава Ангелова – VІІ кл.

ОУ „Св.св. Кирил и Методий” – с. Ведраре

 ІІ ПООЩРИТЕЛНА НАГРАДА

  1. Рени Иванова

VІІІ в кл. – СУ „Христо Проданов” – Карлово

 ІІІ ПООЩРИТЕЛНА НАГРАДА

 1Джансу Хаджи
2. Нергюн Чалъкова
3. Найлян Чалъмова
4. Айсу Ходжова

Х кл. – ПГИ „Тодор Влайков” – гр. Клисура

 Всички участници в конкурса получиха грамоти. Нека посланието, което отправиха, да не бъде за един ден, защото отговорността е наша.