Община Карлово

Официален сайт

1614g
      В среща от 4 кръг на Трета лига – Югоизточна зона отборът  на ОФК “Левски Карлово” победи като гост досегашният временен водач в класирането ОФК “Карнобат” с резултат 3 : 0 . Нашите футболисти поведоха още в първата минута с гол на Стефан Чилингиров и след това  играха тактически много правилно, приемайки играта в своята половина и разчитайки на бързи контраатаки.
  Второто полувреме започна със силен натиск на отбора на ОФК “Карнобат” домакините, но добре организираната игра на нашите футболисти не  позволи на домакините да реализират някое от многобройните си положения. Отлични прояви в тези минути имаше и капитанът на нашият отбор Цветан Тодоров. Вместо това нашият отбор отбеляза нови два гола. В 83 мин. след изпълнение на ъглов удар  топката попадна у Лъчезар Ангелов, който центрира остро и Димитър Петров от състава на домакините си отбеляза автогол. В даденото от съдията продължение Стефан Чилингиров затвърди сноята много добра игра с втори гол.
            Отличен дебют направи 16 годишният Пламен Крислов, заменил още в 29 мин. Атанас Джаферов, който бе контузен.